İcadiye Mah Balakgazi Cad No:10 kat2/204
Tabipler iş merkezi ELAZIĞ
P.Tesi-C.Tesi
08:00 - 19:00
+90 (424) 233 09 06
bilgi@kartelinsaat.com.tr

ÜST YAPI İNŞAAT

YOL, VİYADÜK, KÖPRÜ

MÜTEAHHİTLİK

Hafriyat ve Yıkım Hizmetleri

Tadilat ve Onarım Hizmetleri

ÜST YAPI İNŞAAT

Hedefimiz, uzman ekiplerimizle türkiye ve dünyada eşsiz projelere imza atmak, yaptığımız ve yapacağımız inşaatların kalıcı sağlam ve örnek olması. Kartel İnşat teslim ettiği projelerde inşaatın kalitesine büyük önem vermekte ayrıca güvenlik olarak da dünya standartlarında çalışmalar yapmaktadır. Tecrübeli ekibimizle bu güne kadar yaptığımız projelerde başarıya ulaşmamızda teknolojik gelişmeleri takip etmenin önemine inanıyoruz. Bizim için kalite, güvenlik ve zaman en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Tamamladığımız ve devam eden projelerimizi "Projeler" sayfamızdan görebilirsiniz.

YOL, VİYADÜK, KÖPRÜ

Bir ülkenin gelişmesindeki en büyük etkenlerden biri kuşkusuz yoldur. Firmamız bu anlamda ülkemize yaptığı ve yapımı devam eden kaliteli dev projeleriyle katkıda bulunmaktan gurur duyar. Aldığımız yol ve köprü inşaatlarında kalteli ve güvenli olarak işin teslimi firmamız ve ekibimiz için çok önemlidir.

MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ

Müteahhitlik hizmetlerinde inşaatın yapılacağı arsa en önemli faktörlerden biridir. Müteahhitler arsa veya bina sahipleriyle konuşarak, inşaat projelerinin yükleniciliğini alırlar. Bu noktada arsa veya bina sahiplerinin istekleri ve beklentileri oldukça önemlidir. Aslan Yapı arsa ve bina sahiplerinin isteklerini dinleyerek her iki tarafında memnun olacağı müteahhitlik hizmetleri sunmak için çalışmaktadır. İyi bir müteahhitlik hizmetinde olması gerekenler iyi iletişim, pazarlama ve müşteri ilişkileridir. Bu alanda başarılı olmak için bir şirkette bu üç özelliğin de bulunması gerektir. Aynı zamanda müşteride güven hissi yaratmak da diğer bir önemli konudur. Bu maddelerden biri yetersiz olursa, iyi bir müteahhitlik hizmeti sağlanamaz. Kartel İnşaat Yapı bu dört önemli öğeyi de bünyesinde bulundurarak en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Özellikle de müşterilerle güven oluşturma konusunda şirket olarak ayrı bir özen gösterilmektedir.

HARFİYAT YIKIM HİZMETLERİ

İnşaat sektörünün en zorlu işi olan hafriyat ve yıkım işleri Kartel İnşaat Yapı tarafından sunulmaktadır. Marmaris bölgesinde hizmet veren şirketimiz, inşaat süresince tüm hafriyatın giderilmesi ve yıkım işleri konusunda müşterilerine yardımcı olmak için buradadır.

İnşaat sektöründe hafriyat ve yıkım hizmeti en zor işler arasındadır. Bu süreçte inşaat molozlarını ortadan kaldırmak için belirli şartlara ve kanunlara uyulması gerekmektedir. İnşaat molozları vatandaşlar için tehlike oluşturabileceği için uygun bir şekilde inşaat alanında çıkarılmalı, taşınmalı ve yok edilmelidir. Bu döngünün herhangi bir yerinde problem olması çok büyük problemlere neden olabilmektedir.

Kartel İnşaat Yapı olarak bu üç adımı da göz önünde bulundurarak yıkım ve hafriyat işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. İnşaat sektöründe aynı zamanda çevreye karşı da bir sorumluluk vardır.

Özellikle de yıkım ve hafriyat konusunda bu sorumluluk daha da önemli bir hal almaktadır. Eğer hafriyat ve yıkım kalıntıları uygun bir şekilde yok edilmezse, çevre kirliliği gibi çok büyük problemler yaşanabilir. Anadolu bir turizm bölgesi olduğu ve doğal güzellikleriyle yerli yabancı herkesin gözdesi olduğu için yıkım ve hafriyat konusu daha da büyük bir önem kazanmaktadır.

Kartel İnşaat Yapı, Anadolu bölgesinin güzelliğinin ve değerinin farkındadır. Buna uygun olarak yıkım ve hafriyat işlerinizi gereken tüm özeni göstererek ele almaktadır. Çevrenin korunması inşaat sektöründe dikkat edilmesi gereken bir numaralı kuraldır. Marmaris bölgesindeki yıkım ve hafriyat işleri yapılırken, Elazığ ilinin belirlediği tüm şartlara ve koşullara uyulmaktadır.

Kartel İnşaat Yapı bu kurallara uyulması konusunda gerekli hassasiyeti göstermektedir. Yıkım ve hafriyat konusunda diğer bir önemli konu da güvenliktir. Eski bir binanın yıkılması sırasında işçilerin ve vatandaşların can güvenliği de ayrıca önemlidir.

Tonlarca molozun ve betonun yıkıldığını düşünürsek, insanlar için yarattığı tehlikeyi daha da iyi anlayabiliriz. Kartel İnşaat Yapı’da insanların can güvenliği her şeyin üstündedir. Kartel İnşaat Yapı işçilerinin ve vatandaşların güvenliği için yıkım alanında her türlü önlemi almaktadır.

Hafriyat ve yıkım hizmetlerinde inşaat sektöründe en gelişmiş yıkım araçları kullanılarak işlerin hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

TADİLAT ONARIM

Bina tadilat ve onarımı inşaat sektörünün en kapsamlı uygulamalarından biridir. Anadolu bölgesindeki her türlü tadilat ve onarım ihtiyaçlarınız için Kartel İnşaat Yapıya başvurabilirsiniz. Bina tadilat ve onarım işlerinde yapılması gereken ilk işlem onarımın yapılacağı alanın incelenmesidir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi müşteriyi ek hizmet almaktan kurtaracaktır. Bu aşamada onarım ve tadilatın sonunda alanın nasıl görüneceği projelendirilir. Kartel İnşaat Yapı sorunun belirlenmesi aşamasında müşteri ile temas halinde kalarak doğru yerlerin onarıldığından emin olur.  Tadilat kapsamında boya, sıva, zemin onarımı gibi iç ve dış cephe uygulamaları, tesisat onarımı ve çatı, teras gibi dış bölge onarımı yapılabilir. Her bir uygulama farklı bir uzmanlık gerektirecektir. Kartel İnşaat Yapı tüm bu tadilat ve onarım alanlarında tecrübeye sahiptir ve size en iyi hizmeti sunacaktır. Özellikle tesisat onarımları oldukça zorlu süreçler olabilir. Dış cephe onarımlarıyla karşılaştırıldığında tesisat tadilatında binanın içinde kırma, sıva yapma ve yeniden boya yapma işlemleri uygulanmaktadır.  Tadilat ve onarım işleri arasında çatı onarım ve yalıtım işleri de vardır. Binanınız en önemli bölgelerinden biri olan çatının düzgün bir şekilde yenilenmesi gerekmektedir. Çatı, su ve aşınmalara maruz kaldığı için bir süre sonra akıtma gibi problemler çıkarabilir. Bu problemlerin çözümü tadilat ve onarım hizmetleri olacaktır. Anadolu bölgesi kış aylarında çok fazla Kar ve yağmura maruz kaldığı için binaların çatısında, terasında, balkonunda ve dış cephesinde neredeyse her yıl problem çıkmaktadır. Özellikle bahçeye sahip evlerde giriş katları da hava koşullarından oldukça etkilenmektedir. Problem çıkaran alanların tadilat ve onarımı konusunda Kartel İnşaat Yapı çözüm ortağınız olacaktır. Kartel İnşaat Yapının tadilat ve onarım uygulamaları uzun yıllar onarılan bölgede problem çıkmamasını sağlayacaktır. İyi işçilik ve tadilat yapılacak alanda en doğru malzeme seçimiyle siz de Kartel İnşaat Yapının tadilat ve onarım hizmetlerinden memnun kalacaksınız. Evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve her türlü tadilat ve onarım işleminde gereken tüm özeni gösteriyoruz.  Kartel İnşaat Yapı diğer inşaat uygulamaları ile birlikte bina tadilatı ve onarımı için de yanınızda.

Profesyonel Ekibimiz

Deneyimli kadrolarımız ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz